Do wszystkich urządzeń należy wybrać odpowiednie przewody. Posiadamy węże wentylacyjne w wielu wzorach. Węże z laminatu aluminiowego izolowane termicznie i akustycznie. Te elastyczne węże wentylacyjne są dostępne w wersjach od 100 do 315 mm. Posiadamy również nieizolowany, elastyczny wąż laminowany w różnych typach z PVC, aluminium i poliestru. Są one dostępne w wielu rozmiarach. Posiadamy izolowane lub nieizolowane elastyczne węże spustowe z tworzywa sztucznego w różnych średnicach. Oczywiście znajdziesz również złącza do węża PCV. Możesz używać węży do napowietrzania i wentylacji oraz do ekstrakcji. Węże wentylacyjne w magazynie to poprawa bezpieczeństwa pracy pracowników oraz przechowywanych rzeczy.

Specjalizujemy się w wielu rodzajach węży, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posiadamy wąż gumowy, aluminiowy lub plastikowy w magazynie do odpowiedniej wentylacji.

Wiele węży wentylacyjnych ma aluminiowe wykończenie. Posiadamy również specjalne węże wentylacyjne z aluminium.

Wąż wentylacyjny ze stali nierdzewnej mamy również specjalne węże do kominków i innych specyficznych zastosowań. Są to węże ze stali nierdzewnej. Lepiej znany pod nazwą rury spalinowej. Znajdziesz również węże wentylacyjne i przewody spalinowe na metr

Oferujemy węże wentylacyjne i przewody spalinowe na metr i na rolkę. Węże wentylacyjne to węże do wentylatorów lub zwane również wężami ssącymi. Mamy systemy wentylacyjne, instalacje do uzdatniania powietrza, okapy i osuszacze powietrza.